Xiaomi Redmi 4X

Xiaomi Redmi 4X to kolejny telefon od marki Xiaomi, jaka od dawna bryluje wśród smartfonów. Powoli wkraczamy w erę, gdzie kolejne pojawiające się na rynku smartfony przekraczają już umiejętności smartfonów i stają się tym samym, o ile nie czymś zdecydowanie lepszym, co komputery. Wiele osób poszukuje ciekawych półśrodków, które nadal pozwolą na swobodne korzystanie z internetu i wykonywanie połączeń, jednak bez konieczności wydawania na to zbyt wielu pieniędzy i męczenia się z funkcjami, których nie rozumieją. W ten oto sposób telefony Xiaomi zdobyły serca tysięcy ludzi. Nie tylko są tanie, bo tu nawet nie ma co mówić o atrakcyjnej cenie, ta cena jest po prostu niska! One dodatkowo są naprawdę wysokiej jakości i nie można im zbyt wiele zarzucić.

Jeśli chodzi Xiaomi Redmi 4X, tu znów mamy do czynienia z niską ceną i wysoką jakością wykonania. Na pierwszy rzut oka pomyśleć można, że to telefon z najwyższej półki. Prezentuje się niezwykle elegancko, szybko stanie się prawdopodobnie faworytem ceniących perfekcję kobiet. Kiedy tylko spojrzymy na ten smartfon, widzimy wyraźnie, że można być z niego zadowolonym.Wygląda pięknie.

Kolejna rzecz, za jaką Xiaomi Redmi 4X należy pochwalić, to dobra bateria. Czas pracy telefonu jest zaskakująco dobry, z pewnością idealny dla większości osób, które poszukują smartfona do codziennej pracy. Tutaj duży plus dla producentów.
Wyświetlacz ma 5 cali oraz rozdzielczość 1280 x 720. Tu podobnie, jak w baterii, powiedzieć możemy, że to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują czegoś przeciętnego, lecz w swojej przeciętności dobrego. W takiej cenie z pewnością ultra atrakcyjnego! Kwestia aparatu nie jest jednoznaczna, ponieważ nie jest to tak dobry aparat, jak te z którymi dzisiaj mamy styczność. Jest średni – zwykły, przeciętny aparat do korzystania z niego każdego dnia.

Xiaomi Redmi 4X posiada jeden dość istotny minus

Jest jednak kwestia, w jakiej Xiaomi Redmi 4X z pewnością się nie sprawdzi. Chodzi o jego podzespoły – są raczej słabe. Wiadomo, że jeśli przyrównamy to do niskiej ceny, i tak będziemy zadowoleni. Jednak gdyby porównać to z innymi modelami Xiaomi, które też są tanie, mielibyśmy jednak chwilową rozterkę, czy to aby na pewno dla nas odpowiedni model. Odpowiedzi na to jednoznacznej nie ma, bo wszystko zależy od tego, czego oczekujemy od najnowszych smartfonów i czego w nich szukamy.

etui Xiaomi 4X sklep