Xiaomi Mi6

Xiaomi Mi6 to dobra wiadomość dla tych, którzy oczekiwali od telefonów Xiaomi mocnych podzespołów. Tu rzeczywiście robią one wrażenie i wielu recenzentów twierdzi nawet, że telefon spokojnie mółby odnaleźć się wśród innych topowych telefonów na rynku. Jego cena wraz z jakością wzrosła również. Nie mamy już do czynienia z niecałym 1000 złotym, lecz prawie 2000. Różnica jest spora, więc czy to ma szanse sprawdzić się w naszym kraju? Czy będą chętni do zakupu tego telefonu?

Pierwsze wrażenia z korzystania z Xiaomi Mi6 są dobre i rzeczywiście spora część Polaków zdecydowała się zaufać tej marce i kupić właśnie ten telefon. Kiedy tylko bierze się go w dłoń i ma okazję korzystać z niego choć przez chwilę, pierwsze, co przychodzi na myśl, to zachwyt. Najnowszy smartfon od Xiaomi jest niezły. Tego nikt mu nie odbierze. Jednak…. Czy opłacalny?
Xiaomi Mi6 działa szybko, sprawnie i w trybie codziennego korzystania z niego zachwyca. Dla każdego, kto szuka telefonu do wykonywania połączeń i obsługi internetu – będzie doskonały. Skoro już wiemy, że taka osoba będzie zadowolona, co z tymi bardziej wymagającymi? Co z aparatem w Xiaomi Mi6, bo i to jest dzisiaj ważne. Czy sprawdzi się?

Aparat w Xiaomi Mi6 jest dobry, ale nie jest zachwycający. Ma swoje minusy, niestety, dlatego profesjonalistów nie zachwyci. To, co w nim między innymi przeszkadza, jest średnia optyka. Tego wszystkiego nie widać na pierwszy rzut oka i z pewnością osoba chcąca wykonać dobre, niekoniecznie powalające na kolana, ale dobre zdjęcia, będzie zadowolona.
W czym aparat od tego producenta nie poradzi sobie na pewno? Słabo będą wyglądałby krajobrazy. Choć zbliżenia są do zaakceptowania, szczególnie wtedy, gdy po prostu robimy czemuś zdjęcie w bliskiej odległości, to krajobraz będzie po prostu średni. Miłośnicy podróży będą niezadowoleni.

Jak więc finalnie można ocenić Xiaomi Mi6?

Cóż, wszystko zależy od naszych potrzeb – jak to zawsze bywa. Jeśli komuś nie zależy na super dobrych zdjęciach ,będzie zadowolony. Zwolennik stałego fotografowania nie znajdzie tutaj tego, czego potrzebuje. Choć aparat czasem porównuje się do iPhone’ów, to jest on w rzeczywistości dużo gorszy.

etui Xioami Mi6 sklep