Xiaomi Mi 4i

Xiaomi Mi 4i to smukły, elegancki telefon, który dostępny jest w kilku różnych kolorach. Jego użytkownicy pokochali go za niewielkie rozmiary, które pozwalają używać smartfona w wygodny sposób. 5-calowy ekran w połączeniu z wysokiej jakości wnętrzem oraz długo trzymającą baterią to coś, czego wiele osób potrzebowało. By telefon służył nam długi czas, warto już przy jego zakupie zainwestować w dobre etui Xiaomi Mi 4i. Dobre oznacza dopasowane do potrzeb tego właśnie smartfona – takie, które chroniło będzie przed jego zniszczeniem, jednocześnie nie utrudniając korzystania z telefonu. Bogata oferta rynkowa sprawia, że znalezienie tego najbardziej odpowiedniego dla siebie staje się niezwykle trudne. Poniżej dajemy kilka wskazówek, czym kierować się w wyborze odpowiedniej ochrony na Xiaomi Mi 4i. Warto pamiętać, że samo etui okazać się może niewystarczające, a konieczne będzie szkło ochronne Xiaomi Mi 4i.

Dobrze dopasowane etui Xiaomi Mi 4i

Pierwsze, na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę, to fakt tego, czy etui jest polecane dla tego właśnie modelu. Dziś przy większości opisów mamy to jasno wskazane, że dany pokrowiec został stworzony z myślą o określonym smartfonie. Dlatego poszukując etui Xiaomi Mi 4i, upewnijmy się wcześniej, że będzie on dopasowany do tego modelu od Xiaomi.

Dopasowanie oznacza zgodność wielkości dostosowanie wycięć i innych tego typu rozwiązań do przycisków w telefonie, miejsc, w których znajduje się np. głośnik czy aparat. Korzystanie z urządzenia po założeniu etui ma być tak łatwe, jak było jeszcze przed jego nałożeniem. Dodatkowo dobrze dobrane etui nie zwiększy znacząco grubości telefonu, utrzymując Xiaomi Mi 4i wciąż smukłym i delikatnym. Dokładnie takim, jakim chcielibyśmy, by pozostał.

Etui z nadrukiem Xiaomi Mi 4i jako sposób na wyróżnienie telefonu

Lubisz oryginalność? To połącz to, co praktyczne, z tym, co ładne – wybierz etui z nadrukiem Xiaomi Mi4i i zamień swój telefon w wyjątkowy smartfon o unikalnym wyglądzie. Do wyboru jest wiele różnych gotowych nadruków, jednak jeśli chcesz, możesz też samodzielnie je zaprojektować. Dziś dostępne są specjalne kreatory, z których pomocą zaprojektujesz swoje etui z nadrukiem Xiaomi Mi 4i oraz od razu przekonasz się, jak mogłoby ono wyglądać w rzeczywistości.

Szkło ochronne Xiaomi Mi 4i – uzupełnienie etui

Nie bez powodu zdarza się, że etui na telefon Xiaomi 4i jest sprzedawane w komplecie wraz ze szkłem. Szkło ochronne Xiaomi Mi4i jest jego świetnym uzupełnieniem, ponieważ chroni ekran przed zarysowaniami oraz pęknięciami. Kiedy etui dba, by telefon zachowany był w idealnym stanie, podobnie działa szkło ochronne na nasz ekran. Tu również ważne jest wybieranie dedykowanych produktów.