Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium nie bez powodu wpadła w oko wielu osobom. Choć z wyglądu nie różni się pozornie zbytnio od tego, co zazwyczaj prezentował nam Sony, to jednak w przypadku Sony Xperia XZ Premium mamy do czynienia z prawdziwie eleganckim modelem. Delikatnie, półmatowa obudowa z pewnością zadowoli estetyków i zwolenników oryginalnych rozwiązań. Pomimo jednak piękna tej obudowy, nie zapominajmy o odpowiedniej ochronie telefonu z tego powodu.

Dziś wyjaśniamy, dlaczego warto zainwestować w etui Sony Xperia XZ Premium i jakie wybrać, by jednocześnie nie odebrać sobie tego eleganckiego efektu. Opowiemy też o tym, co daje szkło ochronne Sony Xperia XZ Premium i czy jego zakup również jest konieczny.

Wysoki poziom ochrony – szkło ochronne Sony Xperia XZ Premium

Zacznijmy od szkła. Wiele osób nim kupi etui, wybiera właśnie szkło ochronne Sony Xperia XZ Premium. To dobra wiadomość, bo z jego pomocą ekran zyskuje dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Takie szkło wykonywane jest zazwyczaj z wysokiej jakości szkła hartowanego. Dzięki temu ekran chroniony jest przed uszkodzeniem, szczególnie przed uderzeniem lub w chwili upadku. Jeśli dochodzi do sytuacji, w której szkło hartowane pęka, to możemy być niemal pewni, że bez niego pękłby właśnie ekran, a to – jak wiemy – nie należy do najtańszych wydatków, kiedy już decydujemy się na jego wymianę. Szkło nie odbiera nam radości z wyglądu telefonu. Po nałożeniu staje się niemal niewidoczne, nie sprawia również, by dotyk gorzej działał. Kolory odbierane są w prawidłowy sposób. Jednym słowem, szkło niesie za sobą same plusy, dlatego jego zakup z całą pewnością się opłaca.

Etui Sony Xperia XZ Premium – jakie wybrać?

Poza klasycznym etui Sony Xperia XZ Premium mamy również do wyboru etui z nadrukiem Sony Xperia XZ Premium. Dobrą wiadomością jest to, że oba rodzaje możemy wybrać w wersji przezroczystej, odpowiadającej preferencjom tym, którzy chcą zachować matowy wygląd obudowy. Przezroczyste są najczęściej etui wykonywane z silikonu, elastyczne i łatwe do zamontowaniu lub zdjęcia w każdym wybranym przez nas momencie. Jeśli zdecydujemy się na etui z nadrukiem Sony Xperia XZ Premium, to zajmować może grafika jedynie część obudowy, podkreślając w oryginalny sposób wygląd telefonu. Dla kogoś, kto chce mieć na telefonie jakieś ważne dla niego motto lub niewielki znak, który miałby o czymś ważnym przypominać, jest to świetne rozwiązanie. Nawet zwykłe przezroczyste etui Sony Xperia XZ Premium daje możliwość włożenia pod nie kartki z rysunkiem lub zadaniem, które mamy tego dnia do zrobienia.