Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 to bardzo dobry telefon, którego cena nie jest niska, lecz konieczność wydania takich pieniędzy wydaje się jednak sensowna. Od czego warto zacząć? Przede wszystkim od plusów! Krótko omówimy za co można pokochać ten telefon, wskazując jego najsilniejsze zalety. Warto jednak wiedzieć, że nie jest to wszystko, czym model ten może nas zaskoczyć.

Samsung Galaxy Note 8 wszystko o nim

Tutaj fajną zabawę gwarantuje nam dołączony do zestawu rysik S Pen. Pisanie po smartfonie prawdopodobnie nigdy nie było tak łatwe i jednocześnie estetyczne. Osoby, które poszukują miejsca do zapisków, notatek, które swój smartfon chcą zamienić nawet w takiego małego tabletu, właśnie znalazły coś dla siebie. Bingo, trafione – dalej szukać nie trzeba. To naprawdę silny plus tego modelu.

Dalej aparat. Samsungi w zasadzie niemal zawsze sprawiają, że ich aparaty „robią robotę”. Wielokrotnie bywa, że na zakup urządzeń od tego producenta decydujemy się właśnie ze wzgędu na nie. Tryb Live Focus powoduje, że nawet zupełny amator zrobi profesjonalne zdjęcie. Przekonuje to Was?

Teraz wejdźmy już w specyfikę działania. Co oferuje Samsung Galaxy Note 8? Wiemy, że świetnie można po nim pisać, że robi zdjęcia, które oczarują wszystkim, ale co jeszcze potrafi? Chociażby działać. I to tak, jak żaden inny smartfon. Pokochamy go za szybkie działanie, dobrą diodę powiadomień, duży ekran w połączeniu z niewielką obudową. Wyobrażacie sobie trzymanie telefonu o dużym ekranie, który trzyma się z lekkością? Tego trzeba nam było! Do tego aż 64 Gb pamięci, Bluetooth 5.0 i dobre słuchawki w zestawie.

Wiele osób zwróciło też uwagę w trakcie testów na to, że Samsung Galaxy Note 8 daje możliwość szybkiego ładowania. Nie jest to obietnica wymyślona, lecz zupełnie realna. W dodatku mamy do czynienia z ładowaniem indukcyjnym. Choć ładowanie bezprzewodowe mamy już od kilku lat, to dopiero teraz działa ono w takiej prędkości, jaka zachęca nas do używa tej opcji. Mówiąc o tej zalecie, często wspomina się o modelu od Apple, które mimo wszystko nie było w stanie sprostać tak wysokim oczekiwaniom. Samsung zaprezentował się lepiej od niego.

I teraz minusy. Przyczepić się można do czytnika linii papilarnych, choć nie trzeba. Oraz do ceny, ale – powtarzając poprzednie – też nie trzeba. Cena jest wysoka, lecz do adekwatne do jakości. Telefon na pewno jest godny polecenia.

etui samsung galaxy note 8 sklep