Samsung Galaxy J7 2017

Samsung Galaxy J7 2017 sprawił, że drastycznie spadła cena jego poprzednika z poprzedniego roku. Nic więcej dziwnego, że szybko pojawiły się głosy, co opłaca się bardziej i na czym zmiana modelu J7 ma polegać. Dziś rozwiejemy wątpliwości, wskazując dla kogo i dlaczego lepszym wyborem będzie Samsung Galaxy J7 2017. Dla uspokojenia, niewiele droższy od swojego poprzednika.
Tym, na co warto zwrócić uwagę już w pierwszej kolejności, jest ekran. Zmieniono go z HD z roku 2016 na Full HD w roku 2017. To bardzo duża różnica. Moc zmieniła się tutaj o 50%, co zapewnia zdecydowanie lepsze wyświetlanie. Miłośnicy dobrych ekranów, dla których jest to istotne, wybór mają już chyba przesądzony. Szczególnie też i dlatego, że sama wielkość ekranu nie zmienia się, dzięki czemu telefon wciąż pozostaje w swoich wygodnych rozmiarach. Dla przypomnienia: wyświetlacz ma tutaj 5,5 cala. Zmieniła się tylko rozdzielczość (albo aż!), z 1080×1920 na 720×1280.

Kolejną ważną zmianą jest aparat. Szczególnie mowa o kamerce na przodzie, którą zmieniono z 5 Mpix z f/1.9 na aż 13 Mpix z f/1.9! Lubisz brać udział w videochat’ach? A może jesteś wielbicielem selfie? Również i dla Ciebie wybór z pewnością będzie jasny!
Przechodzimy teraz do mniej spektakularnych, lecz równie istotnych kwestii. Poprawiła się łączność w smartfonie Samsunga.

Teraz Samsung Galaxy J7 2017 może pochwalić się lepszą łącznością zarówno Bluetooth, jak i wifi. Druga rzecz będzie bardzo ważna dla chyba wszystkich, bo kto z nas nie korzystałby z internetu w telefonie. W tej najnowszej wersji mamy też do wykorzystania aż 3GB RAM, których doprawdy trudno nie docenić. To póki co najlepsza oferta zaproponowana nam przez Samsunga. Z racji na cenę, w której dostępny jest J7 2017, naprawdę warto rozważyć zakup.

Co się jednak nie zmieniło zupełnie? Wciąż mamy ośmiordzeniowy 1,6 GHz procesor, 16 GB pamięci wewnętrznej i elegancki wygląd. Pod względem designu cała seria jest do siebie zbliżona.

Samsung Galaxy J7 2017 czy warto kupić?

Jaki jest werdykt? Nietrudno ukryć, że najnowsze smartfony Samsung Galaxy J7 2017 opłacać się będą bardziej od swoich poprzedników. Cena nie jest o wiele wyższa, a ze względu na jakość ten model naprawdę jest wart tych pieniędzy.

etui samsung galaxy J7 2017 sklep