Samsung Galaxy J3 2017

Wprowadzony po swoim poprzedniku z 2016 roku Samsung Galaxy J3 stał się nadzieją dla wielu użytkowników, których marzeniem była możliwość zakupu telefonu w dobrej jakości bez wydawania na niego fortury. Dla przypomnienia, Samsung J3 rok temu zadebiutował jako telefon raczej z niższej półki, który miał być odpowiedzią na potrzeby mniej wymagających użytkowników. Co zaprezentował sobą telefon tym razem? Oto recenzja Samsunga Galaxy Galaxy J3 2017.

Samsung Galaxy J3 2017 różnice w cenie między modelami

Postaramy się przybliżyć różnice, jakie zasły między tymi dwoma modelami. Samsung J3 2016 dostęny był za około 600-700 złotych w chwili promocji. Dziś jest to zapewnie około 500. Z kolei Samsung Galaxy J3 2017 dostać możemy za lekko ponad 700. Oznacza to, że różnice w cenie nie są zbyt spektakularne. Z pewnością mniejsze są od różnic, jakie niesie za sobą korzystanie z tego urządzenia.

Co się zmieniło przede wszystkim?

W skrócie powiedzieć można, że zmieniło się wszystko to, co powinno. Przede wszystkim pamięć wewnętrzna, która w poprzednim modelu była utrudnieniem. Dawny skromny 1 GB ram-u zastąpiono 2 GB, a zamiast 8 GB jest aż 16 GB pamięci – dla fanów aplikacji i gier to radosna wiadomość!

Lepszy aparat do robienia zdjęć w wyższej jakości

Poprawił się również aparat. W modelu J3 2017 do czynienia mamy z 13 Mpix, które umożliwiają wykonane zdecydowanie lepszych zdjęć niż to, co oferował nam poprzednik tego modelu. Jakość zdjęć jest tutaj rzeczywiście spora, dlatego jeśli stanowi to dla kogoś ważny element, to nie ma co dłużej się zastanawiać. Galaxy J3 2016 na pewno musi iść w zapomnienie!

System operacyjny Android 7.0 Nougat

Zmienił się też system operacyjny na Android 7.0 Nougat, co w znaczący sposób usprawniło pracę telefonu. Większość aplikacji działa z o wiele większą łatwością, co odczujemy nawet bez większego zagłębienia się w specyfikę nowego systemu operacyjnego.

O wiele bardziej atrakcyjny wygląd

Wisienka na torcie – wygląd nowego Galaxy J3 2017! O tym należy powiedzieć osobno. Wygląd naprawdę robi różnicę, bo poprzedni był zupełnym niewypałem. Mieszanie koloru białego z czarnym na przednim ekranie w starym telefonie było porażką Samsunga. Bardzo cieszymy się, że ten błąd został poprawiony i nowy smartfon prezentuje się już na pewno lepiej. Można nawet powiedzieć, że mimo swojej nieidealności porównywać go można z najnowszymi smartfonami z wyższej półki. Naprawdę od tej strony im się udało!

etui samsung galaxy J3 2017 sklep