OnePlus 3

OnePlus 3 – mówi się o nim, że to zabójca flagowców. W niewiarygodnie niskiej cenie proponuje równie niewiarygodnie wysoką jakość. Jak to możliwe? Firma wypuściła do tej pory zaledwie kilka telefonów, jednak wszystkie okazały się być strzałem w dziesiatkę. Bardzo możliwe, że z tym telefonem będzie podobnie. Przedstawiamy plusy i minusy tego modelu.
Zacznijmy od plusów…

Cena OnePlus 3

OnePlus 3 jest po prostu tani. Jego cena wynosi 1799 złotych, co oznacza połowę tego, co musimy dziś wydać na dobry telefon. Jeśli ktoś z nas martwiłby się o jakość urządzenia, informujemy również, że w cenie jest gwarancja od producenta – warto mieć pewność, że ewentualna szkoda będzie naprawiona. Z tej perspektywy okazuje się, że naprawdę nie ma na co czekać, a tylko kupować.

Wydajność
Tu również na plus. Telefon OnePlus 3 jest faktycznie wydajny – działa dobrze, nic nie możemy mu zarzucić i bez problemów poradzi sobie nawet z grami, z którymi część smartfonów sobie nie daje rady. Aż 6 GB RAM budzi respekt – czy ktoś będzie w stanie temu zaprzeczyć?

Dash Charge – możliwość szybkiego ładowania
Telefon OnePlus 3 naładujemy niezwykle szybko. Mówi się, że jest to ponad połowa w zaledwie 30 minut. Trudno powiedzieć, w czym dokładnie tkwi sekret – cudowna bateria czy może sprytna ładowarka?

Wykonanie
Czas na kolejny plus – wykonanie smartfona zasługuje na pochwałę. Jest rzeczywiście elegancko i stylowo, materiały są wysokiej jakości i przyciągają nasz wzrok. Również skaner odcisku palca działa tu bez zarzutów, dokładnie tak, jak powinien – u wielu najnowszych smartfonów czasem nie jest tak oczywiste.

I to są wszystkie powody, które przekonują nas do tego modelu. Jak z minusami?

Bateria faktycznie robi wrażenie, bo szybko się ładuje, szkoda jednak, że nie można jej wymieniać. Trudno powiedzieć, skąd w najnowszych smartfonach taka tendencja – wielu producentów baterii wymiennej nie umieszcza. Szkoda.

Kolejny minus: aparat. Nie robi wrażenia. Jest to zwykły aparat, z którego zadowolone będą osoby, jakie nie robią zbyt często zdjęć lub nie przykładają do tego tak wielkiej wagi. Jednocześnie nie da się też powiedzieć, że jest zły. Jest po prostu zwyczajny. Bez większego wrażenia.

Jeśli liczyliśmy na dźwięk w stereo, poczujemy się rozczarowani. Głośniczek to ostatni minus, jaki się w tym telefonie da znaleźć. Więcej nie ma. Gdyby porównać plusy z minusami, odpowiedź jest niemal oczywista: to wciąż doskonały telefon w doskonałej cenie.

KUP ETUI NA SMARTFON OnePlus 3