nokia 6

Najnowsze smartfony Nokia to między innymi dwa modele: Nokia 5 oraz opisywana tutaj Nokia 6. Różnice między nimi opierają się między innymi na płynniejszym działaniu w modelu 6 oraz lepszym czytniku linii papilarnych.

Zastanawiając się nad tym, który model będzie dla nas lepszy, warto kierować się tym, że Nokia 6 działa zdecydowanie płynniej od poprzedniej wersji. Jeśli więc ktoś często korzysta z telefonu do różnych celów, lepiej by zainwestował w telefon Nokia 6. Osoby korzystające z urządzeń w umiarkowanej ilości, mogą spokojnie wybrać poprzednią wersję.

Nokia 6 to między innymi bardzo dobra jakość wykonania

Telefon wykonany został z dużą starannością, przy uwzględnieniu dbałości o najmniejsze szczegóły. W tym na przykład o to, by telefon był odporny na zniszczenia. Warto jednak pamiętać, że każdy z obecnie prezentowanych na rynku smartfonów wymaga odpowiedniego zabezpieczenia dodatkowego, jeśli chcemy uniknąć zarysowań na obudowie lub na ekranie.

W tym celu stosuje się odpowiednio dopasowane pokrowce, w tym przypadku różnorodne etui na telefon Nokia 6. Przed zarysowaniami na ekranie chroni przede wszystkim szkło ochronne Nokia 6, które zdarza się, że oferowane jest razem z kupowanym etui. Warto więc w trakcie wzmacniania ochrony telefonu wybrać obie te opcje, by mogły się one wzajemnie uzupełniać.

Etui Nokia 6 oraz szkło ochronne Nokia 6 działa kompleksowo

Zadaniem etui Nokia 6 jest ochrona przed zarysowaniami obudowy telefonu oraz przed uszkodzeniem całego smartfona w wyniku na przykład upadku z niedużej odległości. Jeśli zamierzamy nosić nasz najnowszy smartfon w kieszeni spodni, to konieczne jest zakupienie dodatkowo etui, które chroniłoby przed nieprzewidzianymi upadkami. Zalecane jest także szkło ochronne Nokia 6, które dba o ochronę ekranu.
W tym przypadku, jeśli nosimy telefon w kieszeni wraz z kluczami, to szanse zarysowania ekranu lub obudowy są naprawdę duże lub nawet wręcz oczywiste.

Przed tym chroni właśnie stosowne szkło ochronne wraz z etui. Dodatkowymi zaletami jest właśnie ochrona przed wstrząsami. Nie tylko odbierają estetyki naszemu urządzeniu, ale mogą nawet doprowadzić do jego zniszczenia.

Modna ochrona to etui z nadrukiem

Dla tych, którzy chcieliby połączyć ochronę najnowszego smartfonu Nokia 6 z dodaniem mu dodatkowo stylu, proponowane są na rynku etui z nadrukiem. Do wyboru jest wiele różnych opcji. Zaczynając od modnych wzorów w egzotyczne motywy (np. kolorowe kwiaty, liście, zwierzęta), poprzez motywujące napisy i na kolorowych owocach czy kotach kończąc.