LG X Power

Lg X Power, jak i cała seria LG X zaskakuje wszystkim. Podwójny wyświetlacz, dodatkowy aparat i … Co tym razem zostało wprowadzone do serii? LG X Power to telefon posiadający super moce, o jakich marzy wielu właścicieli smartfonów. Problem wiecznie rozładowanej baterii jakby odchodzi w zapomnienie. Jak się to dzieje? I czy jest coś, czym jeszcze LG X Power może się pochwalić?

Bateria

Zacznijmy od tego, że to niezwykły smartfon, którego akumulator ma pojemność aż… 4100 mAh! By móc lepiej sobie to wizualizować, pomyślmy o standardowym smartfonach, których bateria i tak zdawała się nas rozpieszczać. Bywało to 3000, czasem 3100… Tu mamy aż o 1000 więcej, co w świecie mocy akumulatorów robi wrażenie. Jednak to nie wszystko, akumulator jest tak ogromny, że producent postanowił dołączyć do telefonu przejściówkę, dzięki której będziemy mogli naładować inny sprzęt, jeśli tylko podłączymy go do LG X Power. Co to znaczy? Że nasz telefon spokojnie odnajdzie się w roli powerbanka. Choć ciężko w to uwierzy, tak właśnie jest. Mało tego, bateria ładuje się naprawdę szybko. Zajmuje to około godziny, może dwóch. Jedyną wadą, jaką można dostrzec w tych telefonach, jest nagrzewanie się smartfona przy ładowaniu. Nie jest to jednak faktycznie aż tak uciążliwe, by całkowicie go skreślić. To wciąż jest telefon, którego bateria robi wrażenie – zarówno pojemność, jak i czas ładowania.

Jak jest cena LG X Power?

Sugeruje się, że to… zaledwie 999 złotych. Czy w takim razie ten telefon może mieć w sobie coś więcej niż super baterię? Prawda jest taka, że nie dorównuje do najlepszych smartfonów na rynku pod tym względem. Sporo mu do niej brakuje, jednak parametry nie są tak złe, byśmy mieli to w zasadzie odczuć.
Nie pracuje zastraszająco szybko, jednak nie jest też opóźniony w reakcji. Jego parametry są średnie, jednak biorąc pod uwagę presję powstawania kolejnych smartfonów, pewnie i dziś ktoś z nas korzysta z gorszych i wciąż czuje się z tym dobrze.

Ekran

Jest spory, bo ma aż 5,3”. Jego rozdzielczość nie robi przy tym szału, ale to wyjaśnione zostało już powyżej – 1280×720 jest po prostu przeciętne.
Podobnie ma się to z aparatem, a nawet dwoma, bo mamy zarówno przedni, jak i ten tylni. Wniosek nasuwa się sam. To dobry sprzęt i z całą pewnością wart swojej ceny. Jeśli dla kogoś bateria jest ważna i nie ma ochoty wciąż ładować telefonu, to wyboru większego nie ma. LG X Power jest tym jedynym.

LG X Power