LG V30

LG V30 to najnowszy smartfon od tego producenta. Tym razem mamy do czynienia nie ze średnią półką cenową, lecz już z tą najwyższą. Dlatego naturalnym jest, że możemy oczekiwać od tego telefonu naprawdę świetnej jakości. A jak pokrywają się nasze oczekiwania z rzeczywistością?

To świetnie działający, zasługujący na wiele pochwał smartfon, którego LG z pewnością nie może się wstydzić. Choć jego cena nie jest niska, to kiedy tylko szał na jego punkcie minie, a cena zejdzie do bardziej dających się zaakceptować sum, z pewnością pomimo wciąż bycia drogim telefonem, będzie się on opłacał. Dziś zastanowimy się nie nad jego wnętrzem, lecz nad zewnętrznym wykonaniem.

Czy zostało ono zrobione na tyle dobrze, by nie nosić etui na LG V30? A jeśli się na nie zdecydujemy, to czym możemy go dla pewności uzupełnić? Czym kierować się w trakcie wyboru? Na te i więcej pytań informacje znajdziecie poniżej.

LG V30 i jego jakość wykonania. Czy etui LG V30 jest potrzebne?

Przeprowadzone przez znanego Youtubera badania nad wytrzymałością tego telefonu wykazały, że całkiem nieźle radzi sobie z zarysowaniami na przednim panelu oraz tylną obudową. Dużym plusem jest zastosowanie wysokiej jakości szkła, które prezentuje się przy tym niezwykle elegancko. Minusem, który został tutaj wypunktowany, jest jednak czytnik linii papilarnych. Ten po zarysowaniu, czyli nawet nieznacznym jego uszkodzeniu, przestaje działać, zupełnie uniemożliwiając jego używanie. Trzeba więc bardzo uważać.

I choćby z tego względu zalecamy wybór etui ochronnego na LG V30 tym, którzy lubią wrzucić telefon do torebki lub plecaka i nie przejmować się jego dalszym losem. Tam znajdujące się klucze bardzo szybko mogą dokonać zniszczeń. Wykonana z metalu ramka w LG V30 sprawia, że telefon nie odkształca się, co dla zwolenników lżejszych etui będzie z pewnością bardzo dobrą sytuacją.

Przy wyborze etui LG V30 warto się kierować właśnie wyborem materiału – do wyboru jest między innymi poliwęglan, silikon czy skóra ekologiczna. Ten pierwszy słynie z niebywałej odporności i często dodawany jest w przypadku etui tzw. pancernych, znoszących nawet naprawdę złe warunki.

Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują średniego poziomu ochrony, są etui z nadrukiem LG V30. Wykonywane najczęściej z silikonu i maksymalnie stylowe. Aby wzmocnić ich ochronę, możemy dobrać do naszego smartfona szkło ochronne na ekran, które chronić będzie ekran przed zarysowaniem oraz zniszczeniem. Plusem wyboru etui z nadrukiem LG V30 jest opcja zdecydowania się na jeden z ponad stu różnych wzorów. Te z kolei słynące ze swojej oryginalności zwrócą uwagę każdego.

Szkło ochronne LG V30

Dlaczego warto wybrać szkło ochronne na ekran LG V30? Bo to niezależnie od naszego wyboru etui zawsze doskonała opcja. Chroni ekran przed zniszczeniem i świetnie sprawdza się wtedy, kiedy nie korzystamy z etui z klapką. Dzięki temu utrzymujemy jednocześnie wygodę, którą dają etui bez klapki oraz dostarczamy naszym smartfonom ochrony, której potrzebują.