LG Q6

LG z pewnością nie jest marką, o której myślimy, gdy ktoś wypowiada przy nas słowa „najlepszy, najszybszy, najnowszy”. Kiedy uwaga skupiona jest w kierunku najsilniejszych marek, LG działa spokojnie i jak się okazuje, wychodzi mu to naprawdę nieźle. Dziś ocenimy rezultaty wprowadzonych po ostatnich wydaniach poprawek.

Czy najnowszy smartfon LG Q6 okaże się wart uwagi? Sprawdźmy!

Warto zacząć od tego, że ceną nie popisali się szczególnie mocno. Choć wiemy, że spada ona najczęściej z czasem w dół i w chwili premiery jest najwyższa, to mimo wszystko została sztucznie zawyżona. Jeśli więc ktoś decyduje się na zakup LG Q6, to powinien odczekać chwilę. Przynajmniej do momentu, w którym na rynku możliwy będzie zakup tego smartfona w odpowiedniej cenie.

Jeśli chodzi o plusy, na pochwałę zasługuje poziom działania. Rzeczywiście uderzająca jest tutaj wysoka jakość, dzięki której możemy obsługiwać urządzenie z odpowiednią prędkością. Nic nie zacina się, nie wiesza – wszystkie otworzone karty przeglądarki możemy obsługiwać bez niepotrzebnych przerw, które często stare modele robiły. Minusem jest jednak zaledwie 32 GB pamięci wewnętrznej. Teraz, gdy standardem jest 64, poziom 32 wypada dosyć słabo. Nie wydaje się wystarczającym usprawiedliwieniem to, że LG po części działa samodzielnie, bez oglądania się na liderów. W tym przypadku wielkość pamięci jest potrzebą konsumentów, a ta jednoznacznie wskazuje, że to 64 jest optymalnym dla nich rozwiązaniem. Aby jednak na chwilę powrócić do zalet LG Q6, wspomnimy o dźwięku. Jest on czysty, wyraźny, głośny. W połączeniu z możliwością słuchania radia naprawdę możemy poczuć, że LG zadbało o miłośników muzyki.

Co z wyglądem i obudową? Oba elementy na plus. Pod względem wyglądu smartfon prezentuje się bardzo elegancko. Jeśli zaś mowa o obudowie, mamy tutaj do czynienia z obudową wodoodporną oraz odporną na przedostawanie się do wewnątrz różnego rodzajów pyłków. W ten sposób przedłuża się trwałość telefonu. Odpowiednie zabezpieczenia umożliwiają zabieranie telefonu ze sobą na wakacje przy jednoczesnym braku ciągłego zamartwiania, czy sprzęt nie zniszczy się pod wpływem piasku lub kropli wody.

Jaki jest więc LG Q6 w skrócie? Elegancki, trwały oraz skuteczny w działaniu i zadowalający w wyświetlanym obrazie. Wyświetlacz to również jego mocna strona, o której warto pamiętać.

etui lg q6 sklep