LG K10 2017

LG K10 2017 oto i jest – telefon, któru podbije rynek średnich telefonów w 2017 roku, stając jednym z najczęściej wybieranych modeli wśród osób o przeciętnych potrzebach. Skąd bierze się w ogóle zapotrzebowanie na takie telefony? To proste! Smartfony powstają jeden za drugim, wielkie marki biją się ze sobą, kto stworzy lepsze, kto szybsze, kto bardziej wydajne. Włącza się do tego wszystkiego nowe podzespoły, stosuje nowe technologie. Czy nam to potrzebnego – tego nie wiemy, jednak pewne jest, że musimy za to płacić. Stąd bierze się popularność takich telefonów jak właśnie LG K10 2017.

LG K10 2017 dane techniczne

Jego wyświetlacz pozwala na wygodny i pewny chwyt. Ma zaledwie (a może nawet aż? W blasku najnowszych smartfonów można stracić rachubę) 5,3” i rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 720 pikseli. Ciekawi tego, jak te parametry przekładają się na komfort korzystania z urządzenia? Już wyjaśniamy, po pierwsze – taka wielkość jest idealna. Nie da się ukryć, że większe telefony to już często urządzenia, które zastępują nam tablety. Jeśli ktoś potrzebuje telefony do komunikacji z innymi ludźmi, sprawdzenia czasem informacji i zrobienia zdjęć z pamiątkowych wydarzeń, nie tylko może zastanawiać się nad LG K10 2017, ale i nawet powinien, bo inne modele będą stratą pieniędzy.

Co z wnętrznem tego telefonu? Jest dobrze. Ośmiordzeniowy procesor Mediatek, 2GB RAM i ten sam rodzaj oprogramowania, co najnowsze modele – Android 7.0 Nougat. Co to dla nas oznacza? Że właśnie możemy mieć telefon za zaledwie 1000 złotych (niecałe!) i używać go tak, jakbyśmy mieli smartfon najwyższej klasy za cztery razy tyle.

Aparat jest tutaj w porządku i kamerka również – telefon przyda się w chwilach wyjazdu z ukochaną osobą. Jego akumulator zwiększa czas korzystania z telefonu. To aż 2800 mAh, które dbają o Twój komfort. A jeśli komu wydaje się, że to już koniec zalet, to omówimy jeszcze ciężar tego telefonu.

A raczej jego brak! Smartfon od LG jest lekki niczym piórko. LG K10 2017 rekomendowane jest wszystkim, którzy chcą mieć dobry telefon w dobrej cenie. Minusem może być brak czytnik linii papilarnych czy dość długi czas ładowania baterii.

KUP ETUI NA SMARTFON Lg K10 2017