Chwilowo wolno rzec, iż konsumenci mają kolosalny wybór w kwestii telefonów. Jesteśmy w stanie nabyć nowoczesne smartfony, starsze komórki z klapkami oraz mechanicznymi klawiaturami lub ewentualnie inne modele. To, co łączy każdy z nich to nieodzowność zakupu etui. To nie żart, nawet starsze komórki potrafiły boleśnie rozlatywać się na kawałki, kiedy gwałtownie spotkały się z twardym podłożem. Nie wspominając o nowych sprzętach, które najzwyczajniej w świecie nie są tak trwałe (za to są znacznie bardziej kosztowne w naprawie). Wobec tego nie zdumiewa fakt, że wiele osób po kupnie telefonu pyta – jakie etui na telefon Huawei P20 Litewybrać? Postanowiliśmy pomóc w doborze – przedstawimy parę typów etui, które z pewnością dopasują się do Twojego modelu telefonu!

Pokrowiec Spigen Huawei P20 Lite

Case Spigen Huawei P20 Lite

Jedną z ciekawszych propozycji jest etui Spigen. Producent ten znany jest z produkcji wypróbowanych i cieszących się respektem etui do przeróżnych modeli telefonów. Konsumenci doceniają te etui za jakość oraz wygodę eksploatacji. Dołączmy do tego atrakcyjny design, dodatkowe możliwości (wiele etui Spigen posiada akcesoryjne uchwyty czy też stopki, które zapewniają postawienie telefonu w poziomie) oraz bezsprzecznie solidność, która chroni telefon przed przykrymi rezultatami upadków. Charakterystyczne etui Spiegen wolno dostosować do wielu rodzajów telefonów – naturalnie etui są dedykowane pod konkretne modele.

Etui Alogy Huawei P20 Lite

Etui Alogy Huawei P20 Lite

Za pomocą etui można zmienić wygląd jakiegokolwiek telefonu – najistotniejsze, co oferuje etui Alogy to zabezpieczenie obudowy i ekranu. Możesz jedynie wyobrazić sobie sytuację, kiedy z ręki wypada Ci oryginalny smartfon, który ląduje na twardym podłożu, wydając niemiły dźwięk pękania obudowy. Bez etui, telefon najprawdopodobniej pęknie – podda się obudowa lub też ekran. Niestety naprawa tego typu kłopotów nie jest tania, a gwarancja w takich sytuacjach nie może zostać wykorzystana. Wobec tego warto zawczasu zakupić etui Alogy zaadaptowane do konkretnego modelu telefonu – tak dla świętego spokoju, również umysłu i portfela, który nie wyszczupleje z konieczności naprawy telefonu.

Pokrowiec z klapką do Huawei P20 Lite

Pokrowiec z klapką na Huawei P20 Lite

Nie da się zakamuflować, że nowoczesne telefony nie są tak dobre, jak wcześniejsze modele sztampowych komórek – tu upadek nawet z małej wysokości potrafi uniemożliwić dalsze korzystanie z telefonu. Jeżeli pragniesz chronić dwa w jednym (czyli obudowę oraz ekran jednocześnie), najlepszym sposobem jest etui z klapką. Takie etui bez problemu możesz dostosować do przeróżnych mopdei telefonów. Etui jest trochę grubsze, aniżeli stereotypowe modele bez klapek, niemniej jednak dzięki dodatkowej zakładce, nie musisz dokupować szkła hartowanego na ekran (jednak możesz, zawsze to dodatkowa asekuracja).

Jak widać, na rynku jest wielu producentów oraz wiele typów etui do praktycznych modeli – również tych starszych i najnowszych. Mimo wielu rodzajów, każde z etui pełni tą samą rolę – stara się jak najprzyzwoiciej chronić urządzenie. Zawsze warto dobierać dodatki dedykowane pod konkretny model telefonu – głównie, kiedy chodzi o etui lub szkła hartowane na wyświetlacz. W owym czasie mamy pełne przekonanie, że urządzenie jest w 100% zabezpieczane. Toteż nie czekaj – przetestuj model swojego telefonu. Dobierz etui, szkło hartowane lub ewentualnie inne ochronne dodatki oraz ciesz się bezpieczeństwem użytkowania telefonu w każdych warunkach. Pamiętaj, że futerał na telefon można kupić w każdym sklepie internetowym lub stacjonarmym.