iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus pojawił się niedługo po premierze swojej klasycznej wersji, wzbudził duże zainteresowanie i sprawił, że wszyscy miłośnicy smartfonów i nowinek technologicznych chcieli go mieć.

iPhone 8 Plus jakie ma zalety?

Za co możemy go kochać, a za co nienawidzić? Dziś o plusach i minusach jednego z najnowszych smartfonów od Apple.

Zacznijmy od tego, co dobre. Na znaczące pochwały zasługuje wydajność. Telefon działa szybko i sprawnie, nic nie zacina się, a my możemy używać nawet kilku zakładek jednocześnie i cieszyć się nieograniczonymi możliwościami. Zastosowany tutaj został iOS 11, o którym znaleźć można w sieci zarówno wiele dobrych słów, jak i tych mniej pochlebnych. Efekty są jednak takie, że w połączeniu z najnowszym procesorem iPhone 8 Plus chodzi idealnie.

Kolejny plus to głośniki, które robiły wrażenie już nawet w standardowej wersji. O wiele lepszy niż standardowo proponowany przez smartfony dźwięk, wyraźniejszy i głośniejszy. Docenią to osoby, które rzadziej używają słuchawek i wolą odtwarzać muzykę lub nagrania bez nich. Poza głośnikami zachwyca również ekran. Już iPhone 8 proponował nam technologię True Tone, która wyłapywała kolory w rzeczywistości i dopasowywała je do tych, które były wyświetlane na ekranie. W ten sposób tworzony był bardzo naturalny, elegancki obraz. Teraz w wersji Plus doszła też technologia Dolby Vision. Ostatni z wartych do wymiany plusów to aparat. Wspominaliśmy o tym także przy opisywaniu iPhone’a 8 , jednak warto powiedzieć o tym raz jeszcze: full HD, na które zdecydowało się Apple, naprawdę robi wrażenie.

Pozostały minusy. Wiemy, że ideały nie istnieją. Jednak czy możemy tej wersji wybaczyć to, że…

Wygląd iPhone 8 Plus niczym się w sumie nie wyróżnia Choć obudowa jest szklana i wygląda elegancko, to gdybyśmy nie wiedzieli o tym, że jest szklana, pewnie nie zauważylibyśmy różnicy między wersją iPhone 8 Plus a nawet i wersją 6, która wydana została dawno temu. Czas na powiew świeżości! Tego tutaj zdecydowanie zabrakło.
Teraz minus, który może skutecznie zniechęcić do zakupu. To cena. Jest naprawdę wysoka i trudno powiedzieć, czy współmierna do oferowanych warunków. Jeśli ktoś lubi błyskotki, lubi popróbować tego, co nowe – dla własnego świętego spokoju niech spróbuje. Jeśli jednak ktoś szuka telefonu, w który warto zainwestować na lata, to nie. Zdecydowanie to nie jest coś, co mogłoby być klasyką i dobrze zainwestowanymi pieniędzmi.

etui iphone 8 plus sklep