Huawei Y7 2017

Huawei Y7 2017 brzmi w swej nazwie prestiżowo, jednak czy naprawdę wart jest uwagi wymagających Klientów? Zacznijmy od tego, że to wciąż są dobre, jednak nie nie najlepsze telefony, których cena przekonuje do zakupu, a sposób działania zdaje się być zadowalający. Co to jednak oznacza? Przyjrzyjmy się mu bliżej!
Huawei Y7 2017 zbiera zarówno pochwały, jak i nagany. Nietrudno zauważyć, że nie jest jednym z najnowszych smartfonów, które szokowałyby nową technologią i sprawiały, że korzystanie z telefonu wydawałoby się czystą przyjemnością. To raczej zwykły smartfon, dostępny w korzystnej cenie, który pozwoli użytkownikom smartfonów cieszyć się jego eleganckim wyglądem oraz większymi od swoich poprzedników w tej serii wymiarami 153,6×76,4×8,35 mm. Huawei Y7 2017 waży 165 gramów.

Największym minusem tego smartfona jest wyświetlacz. Nie powala on na kolana, szczególnie zgorszeni nim będą ci, którzy oczekiwali zaskakujących efektów. Mamy tutaj do czynienia z niezwykle niskim (jak na współczesne standardy) ppi na poziomie jedynie 267. Mamy tutaj 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720×1280. To zdecydowanie za mało, biorąc pod uwagę proponowane obecnie najnowsze smartfony od innych producentów.

Wiele osób podkreśla także, że Huawei Y7 2017 nie sprawdzi się nawet jako zamiennik dla droższych telefonów. Na powód takiego stanu rzeczy wskazuje się fakt, że na rynku wyszło już wiele innych, również dostępnych w korzystnych cenach, smartfonów o lepszej technologii. Tym jednak, czym Huawei Y7 2017 jest w stanie urzec, jest jego wygląd. Ten, kto szuka eleganckiego smartfona o starannym wykonaniu, może poczuć się z tego zakupu zadowolony.

Huawei Y7 2017 czy warto kupić?

Sam Huawei słynie nawet z oferowania wysokich jakościowo pod względem wyglądu smartfonów, na co chętniej decydują się kobiety, o wiele wyżej stawiające dobry wygląd. Być może to one zgodzą się na wybór tego telefonu. Sam aparat nie jest tu zły, zdjęcia wychodzą w standardowej jakości. Podobnie wiele innych parametrów. Minusem jest na pewno zła rozdzielczość (choć wspomnieć należy, że zawsze mogło być gorzej). To, czy warto zdecydować się na ten telefon, będzie już decyzją indywidualną.

etui huawei y7 2017 sklep