Huawei P8 Lite 2017

Przedstawiamy kolejny już smartfon ze znanej serii od producenta Huawei. Oto Huawei P8 Lite 2017 kosztujący w chwili promocji około 1500 złotych, dziś możliwy do zakupienia nawet w kwocie 1200. Czym wyróżnia się od swoich poprzedników i – co najważniejsze – jakie są jego mocne i jakie słabe strony? Zapraszamy do recenzji!

Kilka szybkich informacji. Huawei P8 Lite 2017 ma dość dobry wyświetlacz FULL HD, obecne już chyba niemal wszędzie skanery lini papilarnych oraz sprawnie działający system Android 7.0. Na pierwszy rzut oka prezentuje się elegancko, jednak kiedy tylko zaczniemy go używać…

No właśnie. Huawei uchodzą za jedne z najładniejszych telefonów. Ich design zawsze przyciąga naszą uwagę. Również tutaj na wyróżnienie zasługuje bardzo atrakcyjna, bo będąca połączeniem szkła i metalu obudowa. Jej problem polega jednak na tym, że niesamowicie widać na niej odciski palców.. Nie wygląda to zbyt dobrze, ale problem jest dość powszechny w najnowszych smarfonach. Może powinniśmy używać ich przez rękawiczki? Trudno powiedzieć…

Huawei P8 Lite 2017 – zacznijmy od plusów

Huawei P8 Lite 2017 ma podwójne wejście na karty SIM, co wielu osobom na pewno ułatwi pracę na telefonie. Sprawny czytnik linii papilarnych, o którym już wspominaliśmy, działa bez zarzutów i na pewno będzie przydatny. Do jednych z ważniejszych cech należy także system, jaki został tutaj zastosowany. Android 7.0 jest szybki, nie zacina się, umożliwia bezproblemowe korzystanie z urządzenia.

Co z ładowaniem? Huawei P8 Lite 2017 ładuje się szybko, z utrzymaniem baterii nie jest już tak doskonale, ale czas ładowania z pewnością to wynagradza. Zastosowany tutaj system umożliwia wydajną i sprawną grę, jeśli ktoś z nas ma na to akurat ochotę, a w takich chwilach prędkość ładowania jest faktycznie bardzo ważna.

Aparat w telefonie zasługuje na pochwałę, bo mamy tutaj do czynienia również z możliwością nagrywania filmów Full HD. Ten plus jednak staje się również minusem, bo na podobnym poziomie działają także inne telefony od Huawei, a dostać je możemy w niższych cenach. Warto mieć to na uwadze.

To tyle z najważniejszych informacji. Telefon umożliwia także wygodne korzystanie z niego w nocy czy długotrwałe czytanie dzięki ograniczaniu światła niebieskiego.

etui huawei p8 lite 2017 sklep