Huawei P10 Plus

Huawei P10 Plus to jeden z trzech stworzonych w rodzinie najnowszych smartfonów Huawei’a model. Tym razem Plus oznacza coś więcej niż tylko powiększony rozmiar. Huawei udowadnia, że Plus to znaczy więcej wydajności, więcej jakości i więcej zadowolenia! Zapraszamy do sprawdzenia krótkiego opisu zalet i wad tego modelu – choć wad jest rzeczywiście o wiele mniej.

Najpierw plusy – wykonanie na wysokim pozimie. Standard u Huawei. Ta marka wyróżnia się na rynku właśnie świetną, elegancką obudową. Tak samo, jak w poprzednim modelu, tak również i w tym – naszym oczom ukazje się znakominie wykonana obudowa, której opis sprowadza się do słów elegancja-styl-trwałość. Obudowa jest piękna, cieszy oko, ale i wykonana jest z trwałych materiałów, co uniemożliwia je zniszczenie w momencie upadku telefonu.

Przechodząc dalej z wyglądu do wnętrza, zatrzymajcie się na chwilę na wyświetlaczu. Huawei P10 Plus ma niezwykle wysoką jakość wyświetlacza, jest jasny i pokazuje nawet najmniejsze szczegóły. Większe rozmiary powodują też, że komfort przeglądania zdjęć internetowych czy oglądania filmów rzeczywiście wielokrotnie wzrasta. Jeśli telefon jest dla nas urządzeniem multimedialnym, wykorzystywanym w przypadu wiele zadań, to być może warto zastanowić się, czy to nie Huawei P10 w ulepszonej wersi jest dla nas najlepszy.

Wnikając już do wnętrza urządzenia, zacznijmy od tego, co najważniejsze. Wydajność – warto pochwalić ten model, bo pomimo dużych rozmiarów, jest rzeczywiście bardzo wydajny. Długość wytrzymywania baterii jest tutaj optymalna, dużą zaletą jest to, że szybko się ładuje. Mając do dyspozycji pod ręką powerbanka, można śmiało zabierać Huawei P10 Plus ze sobą na wycieczki. Wysoka jakość zdjęć oraz filmów gwarantuje, że wszystkie Twoje wspomnienia są uchwycone niezwykle wyraźnie.

Dodatkowe plusy Huawei P10 Plus oraz nieuniknione minusy:

Plus za aparat, baterię, dobrej jakości głośnik i sprawny czytnik linii papilarnych. Zadowoleni będą miłośnicy muzyki, których już pewnie ucieszyła wieść, że słuchana przez głośnik urządzenia muzyka drzwi dobrze.

Minusem jest to, że etui niesamowicie przyciąga do siebie ślady palców.

KUP ETUI NA SMARTFON Huawei P10 Plus