Huawei Mate 8

Huawei Mate 8 to kolejny po Mate 7 smartfon, z którego Huawei może być dumny. Całkiem nieźle wypada zestawienie jego plusów z minusami. Choć wybór należy do każdego z osobna, to naszym skromnym zdaniem ten telefon zdecydowanie zasłużył na to, by poświęcić mu chwilę uwagi.

Huawei Mate 8 – działanie i wykonanie

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wykonanie Huawei Mate 8 – jest naprawdę elegancko, co tylko potwierdza regułę, że telefony od Huawei przyciągają wzrok dzięki swojej elegancki i dopracowaniu w najmniejszych szczegółach. Co ważne, nie został tutaj zastosowany większy niż 6-calowy wyświetlacz, do czego posuwały się inne marki. Optymalny rozmiar 5,7 cali obudowy, w których skrywa się stylowy wyświetlacz z 6 calami to idealne zestawienie, którego pozazdrościć mogą inne światowe marki.

Huawei Mate 8 działa niezwykle sprawnie. Udowadnia nam, że nie tylko dobrze wygląda, ale też dobrze działa. Wyświetlacz prezentuje nam wyraźne kształty, żywe kolory i świetną rozdzielczość. Nie jest przy tym zbyt obciążający dla wydajności telefonu, dzięki czemu stale możemy cieszyć się odpowiednią jego wydajnością. Bateria trzyma długo, a jedynym minusem może być to, że akumulator nie jest w tej wersji wymienny.

Kupić czy nie – poznajmy plusy i minusy Huawei Mate 8

Plusów jest naprawdę całe mnóstwo, dlatego już na wstępie możemy powiedzieć, że warto ten telefon mieć w swoim posiadaniu! Sprytny czytnik linii papilarnych, dobra jakość z głośnika, najnowszy Android i zadowalający aparat z bardzo dobrym trybem nocnym. Do tego wszystkiego korzyści z Huawei Mate 8, o jakich wspominaliśmy już wcześniej. Warto zauważyć, że telefon jest niezwykle elegancki. Jego obudowa naprawdę robi wrażenie! Przy tym działa niemalże bez zarzutów. Pozwalając cieszyć się doskonałą obsługą telefonu na długo.

Minusy? Wspomniany wcześniej akumulator oraz brak odporności na wodę czy upadek. Dla pewności konieczne jest stosowanie dodatkowo etui na telefon.

Minusem jest również to, że o ile aparat jest naprawdę dobry i zadowoli przeciętnego użytkownika, tak kamera poza możliwością nagrywania w FullHD niewiele ma nam do zaoferowania. Nagrania wypadają raczej słabo.

KUP ETUI NA SMARTFON Huawei Mate 8