htc u11

HTC U11 to smartfon, któremu warto dać niepowtarzalną drugą szansę. Co to oznacza? Na pierwszy rzut oka telefon ten nie prezentuje się zbyt dobrze. Nim go włączymy, już mamy w głowie myśl, że jak na tak dobrą markę i niezłe przecież recenzje do tej pory, jego wygląd wcale nie powala. To stwierdzenie towarzyszyć może wielu osobom, bo pod tym względem istotnie HTC nie popisał się za mocno. Jak jednak wspominamy na początku, warto dać mu drugą szansę i nie oceniając po wyglądzie, zajrzeć do jego środka.

Wewnątrz czeka na nas wiele niespodzianek. HTC U11 choć nie czaruje nas wyglądem, to szybko zdobędzie serce tego, kto od telefonu oczekuje sprawnego działania, przede wszystkim długiego i niezakłóconego żadnymi spowolnieniami. Wraz z zakupem smartfona otrzymujemy etui na telefon, to też możemy sobie ten wygląd trochę urozmaicić. W ten sposób największy przecież z minusów zupełnie nam znika. Warto zrobić to także ze względu na to, że HTC U11 niesamowicie zbiera odciski palców. Wystarczy kilka minut używania, by telefon wyglądał nieestetycznie. Kolejną wadą jest również, co prawda, aparat tego modelu, bo działa wolniej od konkurencji, jednak ze względu na dalsze jego właściwości nie ma co zbytnio narzekać.

Pozostając w temacie aparatu, warto więc zwrócić uwagę na jego możliwości. Najnowsze smartfony prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych aparatów, jednak to HTC U11 tę walkę wygrał. Jak na cenę, która została zaproponowana przed producenta jeszcze w chwili premiery, aparat ten prezentuje się naprawdę dobrze. Kolejnymi plusami jest też czytnik linii papilarnych – bardzo wygodny oraz jakość dźwięku. Docenią to na pewno miłośnicy dobrego brzmienia. Teraz nie tylko możliwe będzie odtwarzanie dźwięku w dobrej jakości poprzez głośnik, ale i poprzez słuchawki. Niejednokrotnie pewnie przekonaliśmy się, że nawet zakup najlepszych słuchawek nie pomoże, kiedy telefon nie da nam możliwości wykorzystania ich potencjału.

HTC U11 czy warto kupić?

Jak wspomniane na początku, HTC U11 wyróżnia także dobra praca systemu. Smartfon działa sprawnie, bez zakłóceń, umożliwiając szybkie sprawdzenie ważnych dla nas danych. Istotne jest również to, że bateria trzyma przez wyjątkowo długi czas.

etui htc u11 sklep