HTC Desire 10 Lifestyle

HTC Desire 10 Lifestyle to długo oczekiwany telefon od tego producenta. HTC nie bez powodu uchodzą za jedne z najładniejszych. Cechuje je wyjątkowo elegancki design, który przypada do gustu wszystkim zwolennikom wysokiej jakości wykonania. Jak jednak spisuje się ten smartfon poza kwestią jego wyglądu? Czy warto w niego inwestować? A może zupełnie przeciwnie, poczekać na inne smartfony i nie wybierać najnowszego smartfona od HTC? Przejdźmy do opisu HTC Desire 10 Lifestyle.

O telefonie Lifestyle mówi się, że to taka kolekcja, która została wypuszczona po tej flagowej i ma zastępować ją w innym, trochę biedniejszym wydaniu. Wskazuje na to jednak nie tylko cena, ale i wyposażenie telefonu. W porównaniu ze swoim lepszym wydaniem rzeczywiście ten telefon prezentuje się niekoniecznie dobrze, jednak być może warto dać mu szansę.
Zaczynając od ceny, wynosi ona niecałe 1000 złotych, co w przypadku dzisiejszych smartfonów nie jest aż tak złą ceną. Kiedy jednak zaczyna obserwować to, co telefon ma nam do zaproponowania, pada ostateczne pytanie: czy wnętrze warto jest swojej ceny?

HTC Desire 10 Lifestyle plusy i minusy

Zaczynając od plusów, HTC Desire 10 Lifestyle to – jak wspomniane na początku – rewelacyjne wykonanie, elegancja i styl. Same materiały, których użyto do wykończenia telefonu są tutaj dobrej jakości i nic nie można im zarzucić. Telefon cieszy też tych, którzy potrzebują dobrych głośników. Tutaj nie będziemy na nie narzekać.

W HTC Desire 10 Lifestyle będziemy jednak narzekać na coś innego. Mianowicie, zaczynając od początku, wyświetlacz. Nie napawia on zbyt dużym optymizmem. Brakuje też dobrej specyfiki urządzenia, podzespoły są o wiele słabsze niż wskazywałaby nawet oczekiwać cena. Wiele osób skarży się również na brak skanera linii papilarnych, choć przecież nie jest to konieczność i mocno to smartfonowi odpuścić, bywają gorsze przewinienia. Takim jest choćby brak możliwości wymiany baterii. Choc na początku nie wydaje się to dużym problemem, z czasem może prowadzić do tragedii. Jeśli baterii nie da się wymienić, a to ona najczęściej tego wymaga, to co w chwili, gdy się zepsuje? No właśnie…

Finalnie wniosek jest taki, że lepiej zainwestować w droższą wersję HTC Desire 10.
etui HTC Desire 10 Lifestyle sklep