google pixel

Google Pixel to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy wierzą w produkty pochodzące od firmy Google. Pragną dołączyć do grona właścicieli tych właśnie telefonów. Nie bez powodu pada tutaj tak bezpośredni zwrot, jak „grono właścicieli”, żaden bowiem producent telefonów poza Apple nie stworzył tak elitarnego telefonu. Decydując się na zakup Google Pixel, którego – tak swoją drogą – dostać w Polsce nie możemy. Musimy mieć świadomość, że wiele aplikacji i dodatkowych elementów pasować będzie tylko do tego telefonu.

Ze względu więc na dopiero rosnącą popularność tego modelu w Polsce zalecamy postawienie od razu przy zakupie na odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami. Decydując się na dokupienie do tego telefonu etui Google Pixel oraz szkła ochronnego na jego ekran. Te dwa elementy sprawią, że zyskamy kompleksową ochronę przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami w wyniku upadku telefonu. W tym również poważniejszymi zniszczeniami wewnątrz, które wpłynąć mogą na działanie.

Jakie etui Google Pixel wybrać?

Do wyboru jest kilka różnych rodzajów. W trakcie poszukiwań pod uwagę wziąć można między innymi materiały, z których wykonano etui, oraz kształt etui. W sprzedaży królują etui silikonowe, które dla osób spragnionych dodatkowego ozdobienia telefonu lub nadania mu stylu są również w wersji etui z nadrukiem Google Pixel. Modne wzory ozdobią telefon, a przy tym również pozwolą wyrazić siebie pasującym do charakteru właściciela smartfonu wzorem.

Osoby poszukujące bardzo wytrzymałych etui Spigen Google Pixel decydując się często na etui z poliwęglanu, obecnie jednego z najbardziej wytrzymałych materiałów. W ten sposób telefon zyskuje bardzo dobrą ochronę przed uszkodzeniami. Warto wybierać etui tylko od sprawdzonych firm. Dodatkowo etui miało dzięki najnowszym technologiom zabezpieczenia przed wstrząsami, które są efektem upadku telefonu z niewielkich odległości.

Dlaczego szkło ochronne Google Pixel to konieczność

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy naprawdę konieczne jest kupowanie szkła hartowanego Google Pixel, skoro najczęściej już przy zakupie telefonu dołączane są dodatkowo folie przylegające do ekranu. Jeśli przy zakupie etui zdecydujemy się na etui z klapką, które faktycznie chroniłoby przed poważniejszymi zarysowaniami, i będziemy na nasz telefon uważać, to być może nie będzie konieczne. Ale w pozostałych wszystkich sytuacjach naprawdę warto to zrobić, jeśli chcemy cieszyć się smartfonem na długo.

Najczęściej to właśnie brak szkła ochronnego sprawia, że ekran ulega pęknięciu. Dobrze jest wtedy, kiedy jeszcze stłuczenie odbiera jedynie względy estetyczne, nie wpływając na korzystanie z samego urządzenia. Zdecydowanie gorzej z kolei w sytuacjach, jeśli stłuczenie powoduje uszkodzenia wewnątrz. Szkło ochronne Google Pixel nie wpływa z kolei na wygodę korzystania z telefonu, nic więc poprzez jego nałożenie nie tracimy. Ze względu na to warto to zrobić.