Google Pixel XL

Google Pixel XL to jeden z najnowszych obecnie smartfonów, który słynie między innymi z bardzo dobrego wykonania oraz krótkiego czasu ładowania. Śmiało można przyznać, że rzeczywiście Google Pixel XL dobrze sprawuje się nawet u najbardziej wymagających klientów. By zapewnić mu żywotność oraz elegancki wygląd na długo, warto wyposażyć się w specjalne akcesoria, które stworzone są z myślą o tym właśnie modelu telefonów. Google Pixel XL wymaga specjalnego etui czy też szkła ochronnego, nie warto więc wybierać tych, które zalecane są jako „uniwersalne”. Podpowiadamy, czym kierować się w trakcie poszukiwania dopasowanego etui Google Pixel XL czy szkła ochronnego.

Etui Google Pixel XL i jego rodzaje

Na tych, którzy decydują się na zakup pokrowca, czekają najróżniejsze opcje. Dla miłośników elegancji między innymi stylowe etui z klapką, które wykonane zostało ze skóry ekologicznej. Jest proste do użytkowania, umożliwia radość stylowym pokrowcem oraz łatwość w utrzymaniu etui w czystości. Te wykonane ze skóry cieszą się trwałością przez długi czas, zapewniając przy tym ochronę przed zniszczeniami oraz zarysowaniami.
Kolejnym przykładem są etui na telefon Google Pixel XL wykonane z poliwęglanu. Te z kolei charakteryzują się dużą wytrzymałością, zapewniając maksymalny poziom ochrony przed zarysowaniami oraz szkodliwością wstrząsów w momencie, kiedy telefon wypadnie nam z rąk. Bardzo często tworzone w najnowszych technologiach, które mają specjalny sposób na amortyzację wstrząsów. Jeśli więc szukamy czegoś niezawodnego w każdej sytuacji, to oto właśnie wybór odpowiedni dla nas.

Następne do wyboru jest etui z nadrukiem Google Pixel XL. Czym różni się od powyższych? W wielu przypadkach wykonywane jest z elastycznego, przyjemnego w dotyku silikonu. Na nim znajduje się wzór, który samodzielnie wybieramy, mogąc nawet stworzyć swój własny nadruk. Korzyści z wyboru etui z nadrukiem Google Pixel XL są takie, że poza ochroną dodajemy naszemu smartfonowi uroku, ozdabiając go w dowolnie wybrany przez nas sposób.

Szkło ochronne Google Pixel XL lepsze od samej folii

Kiedy kupujemy Google Pixel XL, otrzymujemy przylegającą do ekranu folię. Część osób uważa, że jest ona wystarczającą ochronę przed zarysowaniami, kurzem lub odciskami palców. I w niektórych przypadkach rzeczywiście tak jest. Warto jednak pamiętać, że telefon w trakcie użytkowania narażony jest na wiele poważniejszych uszkodzeń. Ekran jest tym, co psuje się najczęściej, a dzieje się to w momencie upadku i jego pobicia. Szkło hartowane Google Pixel XL tak samo, jak folia, chroni przed zarysowaniami czy pobrudzeniem, zapewniając też zwiększoną ochronę przed poważniejszymi uszkodzeniami. Nie przeszkadza w korzystaniu z telefonu i dostępne jest w atrakcyjnych cenach.