etui asus zenfon 3

Asus Zenfone 3 jest jednym z produktów z kolekcji Zen producenta sprzętu ASUS, które z samej nazwy budzą skojarzenia spokoju, równowagi i wyciszenia. Takie jest właśnie korzystanie z tego telefonu, który na całe szczęście nie zawiesza się, ani nie robi żadnych innych przykrych niespodzianek w momencie korzystania z niego. Podbił serca kobiet, przekonał do siebie wielu mężczyzn. Jaki jest najnowszy smartfon Asus Zenfone 3?
Przede wszystkim wyjątkowo stylowy. Jest to cienki, zaprojektowany w zgodzie z nowoczesnym designem telefon, który za pomocą wprowadzenia dwóch możliwych do wyboru kolorów. Tak bardzo wpadł w oko kobietom – niewątpliwym miłośniczkom tego, co piękne.

Jego duży ekran 5,2 cala, ośmiordzeniowy procesor i 64 GB sprawiają, że przeglądanie multimediów jest nie tylko ładne, ale i szybkie. Z powodzeniem można zabrać go ze sobą na wakacje, zrobić wiele świetnych zdjęć (bo i aparat zasługuje na wyróżnienie, o czym później) i nie martwić się o to, jak nasz telefon da radę wszystkie je pomieścić. Po powrocie będziemy mogli zanurzyć się w odczuciu prawdziwego zen, usiąść wygodnie na kanapie i przeglądać je w doskonałej jakości.

To, co z kobiecego punktu widzenia jest bardzo ważne, czyli możliwość wykonywania zdjęć, prezentuje się tu wprost doskonale. Do naszej dyspozycji mamy 16 Mplx w aparacie i bardzo intuicyjne wykonywanie fotografii, łącznie z wprowadzeniem możliwości tworzenia kolaży czy efektów specjalnym. Bez wgrywania żadnych dodatkowych aplikacji możemy zaskoczyć naszych bliskich zdjęciem z odrobiną błysku wokół i migoczących światełek. A wszystko to za sprawą bystrego telefonu Asus Zenfone 3.
Spokojnie powiedzieć możemy o nim, że jest praktyczny. Obsługa telefonu jest za sprawą procesora wyjątkowo szybka i przyjemna. Dzięki długo trzymającej baterii możemy cieszyć się jego korzystaniem na długo bez konieczności podłączania do prądu. Ta wiadomość ucieszy wszystkich, którzy do tej pory mieli dość szybko rozładowującej się baterii w swoich telefonach.

Jaki jest minus telefonu Asus Zenfone 3?

Najnowsze smartfony choć piękne, to często przez swoje piękno niepraktyczne. Tak jest również tutaj. Lekkość i smukłość powoduje, że łatwo jest wytrącić go z rąk. Wiele osób przyznaje, że materiał jest dosyć ślizgi i należy na niego uważać .